Послуги детективаПослуги детектива

Професіонали Центрального бюро розслідувань та безпеки здатні вирішити різного роду завдання, володіючи великим досвідом оперативної роботи, налагодженими комунікаціями та знаннями перевіреними часом.

 детальніше…


Послуги детективного агентстваПослуги детективного агентства

Послуги, що надаються нашим агентством, включають в себе великий спектр послуг. Серед яких: проблеми, пов’язані з пошуком зниклих рідних та близьких, перевіркою чоловіка / дружини на вірність, пошук шахраїв, та розслідування інформаційних злочинів.

детальніше…


Розшук людейРозшук людей

Центральне бюро розслідувань та безпеки має великий стаж роботи в розшуку людей та може гарантувати своїм клієнтам швидко та якісно виконану роботу зі збереженням повної анонімності.

детальніше…


Стеження (Візуальне спостереження)Стеження (Візуальне спостереження)

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає своїм клієнтам професійні послуги по стеженню та візуальному спостереженню.

детальніше…


Приватний детектив київ

Дуже часто в нашому житті трапляються ситуації, які неможливо вирішити без втручання професіоналів. Як і в усі часи, сучасний світ сповнений різного роду кримінальних елементів (шахраїв, аферистів, грабіжників і вбивць). Злочинці використовують для своїх злодіянь сучасні технології і можуть завдати моральної та матеріальної шкоди не тільки в реальному житті, але і в по телефону або в мережі Інтернет. Багато підприємців ставляться жертвами стеження і втрачають бізнес. Також, в це повне поспіху і суєти час, часто виникають проблеми в сім’ї (втрата контролю над дітьми). Спектр проблем досить широкий, але їх все під силу вирішити професійний детективам.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає послуги приватного детектива в Києві і за його межами. Наші фахівці – досвідчені колишні співробітники правоохоронних органів і юридичних компаній, які мають величезний стаж як оперативної роботи і розшуку, так і інших родів діяльності, що входять до функцій детектива. Користуючись особистими напрацюваннями і перевіреними роками методика, наші фахівці вирішують будь-які поставлені перед ними завдання, використовуючи сучасні технічні пристрої. Також, при проведенні операцій, детективи ведуть щільне спілкування з клієнтом, адже кожна ситуація особлива і вимагає індивідуального підходу.

Які послуги приватного детектива надає Центральне бюро розслідувань та безпеки своїм клієнтам:

– пошук зниклих безвісти близьких людей, далеких родичів, біологічних батьків та інше
– розкриття подружньої невірності
– перевірка приміщень, транспортних засобів, мобільних пристроїв та персональних комп’ютерів на наявність знімаючих та прослуховуючих пристроїв
– спостереження (фото- та відео-)
– забезпечення безпеки людей, підприємствам та різного роду заходів
– перевірка машини на викрадення (за vin коду, державному знаку та іншим методам)
– допомога батькам (контроль за дітьми)
– послуга «таємний покупець» для контролю та поліпшення роботи вашого персоналу
– розслідування крадіжок та іншого роду злочинів
– розслідування на підприємстві
– боротьба з кіберзлочинністю
– розслідування крадіжок та іншого роду злочинів
– розслідування на підприємстві
– боротьба з кіберзлочинністю, розслідування крадіжок та іншого роду злочинів
– розслідування на підприємстві
– боротьба з кіберзлочинністю

Ми працюємо виключно в рамках чинного законодавства.

Надавати якісні та оперативні послуги приватного детектива в Києві та за його межами – це основний принцип нашої діяльності. Ми дбайливо ставимося до кожного клієнта, а тому працюємо так, що б у разі виникнення інших проблем, які вимагають втручання професійних детективів, він міг знову звернутися до Центрального бюро розслідувань та безпеки та бути повністю впевненим, що його замовлення буде виконано на найвищому рівні . Репутація – це наша головна цінність.

Приватний детектив Київ