Виявлення прихованих камер і прослушки в приміщеннях.

Однією з найбільш затребуваних послуг Центрального Бюро Розслідувань і Безпеки є виявлення прихованих камер і прослушки. Наші фахівці проведуть комплексне обстеження приміщення і допоможуть вам виявити предмети стеження. Не витрачайте даремно свій час, намагаючись знайти і знешкодити пристрої, мета яких надійно ховатися серед величезної кількості речей, які є в кожному будинку.

Як виявити прослушкуЯкщо за вами встановлено стеження – довіртеся професіоналам.

Кожен підприємець, та й звичайна людина, ризикують стати жертвами прослуховування і стеження. Сучасні технологічні пристрої дозволяють зловмисникам отримувати конфіденційну інформацію і використовувати її в своїх злочинних цілях. Це загрожує матеріальним і моральним збитком, втраченим бізнесом, зруйнованої сім’єю або навіть позбавленням життя.

Как обнаружить прослушкуПровести процедуру виявлення схованих камер в приміщенні – це надійний крок для забезпечення особистої безпеки, а також безпеки близьких і підприємства .. Наші детективи, використовуючи передові технічні засоби зможуть нейтралізувати прослуховуючі і знімають пристрої з приміщення, зберігши конфіденційну інформацію.

Дуже часто «жучки» встановлюються людьми, яких ви підозрює в останню чергу: співробітники обслуговуючого персоналу, працівники вашої ж компанії або навіть «близькі» люди. Способів установки камер також існує безліч: установка на стіну в непомітних місцях, метод «закидання» (в самих рідко просматривающихся місцях, наприклад, за вазоном або шафою), установка в прихованих місцях (для цього зловмисникові потрібно залишитися одному в приміщенні). Також камери встановлюють на пристрої мобільного зв’язку (при наявності фронтальної камери) і на персональних комп’ютерах (програма для зйомки активується відразу ж після кожного включення комп’ютерного пристрою). Наші фахівці мають досвід нейтралізації кожного із зазначених типів зняття приміщень на приховану камеру, але також, завдяки досвіду і навичкам, можуть підлаштовуватися під окремо взяті ситуації.

Для того що б перевірити приміщення на наявність прихованих камер і прослушку ми використовуємо пристрої наступного роду:

– детектори визначають записуючі пристрої з радіосигналу
– детектори прихованих камер
– інші спеціалізовані пристрої
Після проведення операції по нейтралізації знімають і прослуховуючих пристроїв, ми проводимо детальну консультацію для клієнта щодо запобігання повторення подібної ситуації в майбутньому.

Виявлення прихованих камер в приміщенні – це важлива процедура, від якої може залежати успіх вашого підприємства, здоров’я або навіть життя ваша і ваших близьких. Тому її проведення варто довірити професіоналам. Центральне бюро розслідувань і безпеки має великий досвід роботи в даній сфері. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому надаємо якісні та оперативні послугу по нейтралізації знімають і прослуховуючих пристроїв в приміщенні.