Пошук жучків. Усунення прослуховуючих та знімаючих пристроївКожна людина бажає зберегти конфіденційність в своєму діловому та особистому житті. Сьогодні прослуховування та стеження за людьми проводиться при використанні різноманітних технічних засобів, загальна назва яких в народі – «жучки». Шахраї, конкуренти по бізнесу, зловмисники або навіть близькі люди можуть встановити за кожним з нас стеження. Причин на те багато: прояв недовіри, бажання отримати важливу стратегічну інформацію в сфері бізнесу або прагнення завдати моральної та матеріальної шкоди, що цікавить людині або організації. Тому дуже важливо захистити себе від подібного роду неприємних ситуацій, адже вони можуть загрожувати втратою улюбленої справи, сім’ї або майна.

Центральне бюро розслідувань та безпеки проводить комплексну перевірку житлових та комерційних приміщень на наявність прослуховуючих та знімаючих пристроїв. Колектив нашої організації – це колектив досвідчених фахівців з великим досвідом діяльності в даній сфері. Користуючись як перевіреними методами боротьби з механізмами стеження, так та сучасним технічним оснащенням, наші професіонали зможуть нейтралізувати ймовірність попадання конфіденційної інформації до недоброзичливцям.

Ми проводимо перевірку на такі види прослуховуючих пристроїв: GSM-жучки, прихованих відео- та фотокамер, радиозакладок та інших технічних засобів спостереження. Всі ці пристрої, цілком можливо, можуть бути встановлені у вашому офісі, залі для переговорів, особистому кабінеті або навіть в спальній кімнаті вашого будинку. Установка таких пристроїв часто проводитися людьми, які не потрапляють під підозру: працівниками технічного персоналу або персоналом вашої ж організації, ремонтниками, «псевдо-клієнтами» або навіть, здавалося б, перевіреними часом людьми.

Пошук жучків. Усунення прослуховуючих та знімаючих пристроївНаші співробітники також організують комплексну перевірку вашого транспортного засобу. Ми часто виявляємо радіо-, супутникові, GSM / CDMA маяки стеження, а також пристрої прослуховування та відео-жучки на реєстраторах.

 

Детектори жучків діляться на два основних типи:

1. Детектори, основною функцією яких є виявлення записуючих засобів по радіосигналу.

2. Більш складні детектори, які виявляють «жучки» навіть на автономної закладці (наприклад, записуючий засіб на телефонній лінії або приховані диктофони).

За вибором відповідного типу детектора вас проконсультують наші фахівці та проведуть інструктаж щодо подальшого самостійного експлуатування подібного роду технічних пристроїв.

Центральне бюро розслідувань та безпеки дбайливо ставиться до кожного клієнта та тому гарантує оперативно та якісно виконану роботу. Ми проводимо комплекс робіт на усуненню прослуховуючих та знімаючих пристроїв та проводимо консультацію для клієнтів, для того що б в подальшому останній міг уникнути подібного роду неприємних ситуацій.