Як знайти власника авто за номеромДуже часто в детективні агентства звертаються люди з метою знайти власника автомобіля. Причин для такого пошуку, може бути величезна кількість. Напевно ви або ваші знайомі стикалися з ситуацією, коли після ДТП винний замість того що б зупинитися, тікав з місця події. Прикладів таких ситуацій безліч, про що нам щодня нагадують ЗМІ. На щастя, на даний момент все більше водіїв використовують на своїх автомобілях відеореєстратори, що дозволяють зафіксувати номер авто винного.

Які існують варіанти дій, якщо ви хочете знайти людину за номером авто?

1. Обратиться в правоохранительные органы. Здесь важно написать заявление со всеми расписанными деталями и указать причину поиска, которая обязана быть весомой. Только после этой процедуры и рассмотрения вашего заявления оперативная служба займется поиском виновного.

2. Спробувати знайти авто в мережі Інтернет. На даний момент безліч сайтів заявляє, що з їх допомогою ви можете відшукати автомобіль за номером. Дуже часто такі сайти працюють за старими баз даних, давність яких вимірюється роками, та бажаючи заощадити час та гроші, ви можете втратити та те, та інше. Адже процедура пошуку на таких сайтах проста, але зазвичай вимагає передоплати, без гарантії результату. Чи варто економити?

3. Звернутися в агентство розслідувань. Можна сказати, що даний варіант в ситуаціях подібного роду є оптимальним і на те є кілька причин. По-перше, агентства піклуються про свою репутацію і тому докладають всіх зусиль для пошуку винного. По-друге, в такого роду організаціях серйозного рівня, працюють професіонали, з багаторічним стажем оперативної роботи і часто досвідом служби в правоохоронних органах. По-третє, агентства не тільки зможуть знайти власника потрібного автомобіля, але і в якості додаткової послуги зможуть визначити його місце розташування. Фахівці детективних агентств ведуть щільне спілкування з замовником, можуть координувати свої дії, орієнтуючись на вимогу останнього. Це дуже важливо, адже кожна ситуація індивідуальна і вимагає особливого підходу.

Тому, якщо ви поставили собі за мету знайти власника за номером авто, то ми настійно рекомендуємо вам звернутися до Центрального бюро розслідувань та безпеки. Команда наших професіоналів використовує як перевірені часом, так і передові методики оперативного пошуку, володіють свіжими базами даних, а налагоджені комунікації в різних сферах дозволяють в рази прискорити процес пошуку.

Злочинця не варто залишати без покарання. Ви маєте повне право на моральне та матеріальне відшкодування за завдані збитки та повинні ним скористатися.