Як знайти людину за IP адресоюЦентральне бюро розслідувань та безпеки намагається відповідати вимогам часу та однією з наших послуг є пошук людей запо IP адресою.

У наш час переважна більшість людей є постійними користувачами мережі Інтернет. Соціальні мережі, інтернет-магазини, блоги та багато іншого вже давно стали частиною життя людей в сучасному соціумі. І часто так трапляється, що людина, з тієї чи іншої причини, стає жертвою інтернет-шахраїв або отримує погрози від невідомого користувача в мережі. Єдиним виходом для залучення злочинця до відповідальності, повернення втрачених коштів та відшкодування моральної шкоди – це знайти людину по IP адресою – єдиною наявною на нього інформації.

Кожен раз, коли користувач підключається до Інтернету, він надає свою IP адресу. Будь-яка дія, що здійснюється людиною або організацією в мережі автоматично прив’язується до цього номеру. Знайти людину за IP адресою – це трудомістка процедура, що вимагає особих навичок та знання принципів роботи Інтернет-мережі. Фахівці Центрального бюро розслідувань завдяки великому досвіду та використання перевірених процедур, зможуть обчислити фізичне місце розташування особи, яка вчинила злочин та яка бажає залишитися анонімною.

З яких причин клієнти звертаються до нас для пошуку людини за IP адресою:

– погрози та шантаж в мережі
– зламування аккаунта заказника
– електронне хуліганство
– шахрайство
– комп’ютерне переслідування
– отримання важливого листа (різного роду: від інтимних до комерційних) від анонімного користувача

Наші фахівці також мають досвід роботи з динамічним IP адресою. Завдяки налагодженим комунікацій в різних сферах ми можемо отримати списки клієнтів різних інтернет-провайдерів та провести розслідування з пошуку потрібної вам людини.

Ми не тільки в максимально короткі терміни знайдемо власника IP-адреси, а й зможемо провести більш глибоке розслідування з виявленням причин та мотивів того чи іншої дії інтернет-користувача. Також Центральне бюро розслідувань та безпеки зможе запобігти повторному збитку для клієнта та забезпечить інтернет-безпеку в подальшому.

Сьогодні дуже важливо бути обережним при використанні мережі Інтернет, адже жертвою злочинців можете стати не тільки ви, але і ваші близькі. І якщо ви стали жертвою правопорушника, не варто залишати його без покарання, адже він зобов’язаний відшкодувати завдані вам збитки. Ми розуміємо, наскільки в наш час актуальна проблема пошуку людей по IP адресою і тому наше бюро зацікавлене надавати замовникам якісні та своєчасні послуги. Професійні детективи Центру бюро розслідувань та безпеки зможуть відшукати зловмисника і допомогти клієнту відновити справедливість.

Як знайти людину за IP адресою