пошук людейЯк в минулому, так і в наш час, часто виникає потреба в пошуку людей і завжди існували фахівці, які надавали такі послуги. Центральне бюро розслідувань – це об’єднання професійних детективів, здатних вирішити будь-яке поставлене перед ними завдання і мають величезний досвід в сфері оперативної роботи в приватних службах безпеки і правоохоронних органах. Неважливо кого ви шукаєте: зниклого родича або близьку людину, боржника, шахрая, злочинця або давно втрачений романтичний зв’язок – наша організація зможе відшукати зниклу особу. Кількість варіантів способів пошуку людей також є нашою сильною стороною. Пошуки ведуться не тільки по імені та прізвищу, а й за іншими наявними даними.

пошук людейПошук по прізвищу та імені

Професійні детективи знайдуть зниклих родичів та друзів всього лише за даними прізвища та імені.

детальніше…


 

пошук людейПошук за номером телефону

Центральне бюро розслідувань та безпеки зможе дізнатися анкетні дані та місце розташування власника мобільного номера.

детальніше…


пошук людейПошук за номером автомобіля

Проведення детективних робіт та використання баз даних дає велику кількість інформації про господаря авто, в тому числі його ПІБ і місце проживання.

детальніше…


пошук людейПошук людини за IP адресою

Реалії сучасного світу вимагають використання сучасних технологій, адже часто ми маємо конфлікти та стаємо жертвами обману в Інтернеті. Наприклад, шахраї провертають свої справи в просторах мережі, вважаючи, що залишаться анонімними, а тому безкарними. Центральне бюро розслідувань та безпеки зможе відшукати зловмисника за IP адресою та надати всі наявні на нього дані.

детальніше…


Пошук людей Центральне Бюро Розслідувань та Безпеки

Звернувшись в нашу організацію, ви зможете знайти потрібну вам людину, адже хороша репутація для нас – це запорука довіри клієнтів. Наші детективи вживають всіх можливих засобів для здійснення вимог замовника та збереженням повної анонімності. Кожен окремий запит вимагає індивідуального підходу і тому ми також зацікавлені в постійній комунікації з клієнтом. Отже, якщо ви хочете знайти людину і отримати професійні послуги від фахівців, то звернутися до Центрального бюро розслідувань і безпеки – відмінне рішення в ситуації, що склалася.

– знайти людину;
– пошук боржників;
– пошук шахраїв;
– знайти людину за номером телефону;
– знайти власника за номером автомобіля.

Центральне бюро розслідувань та Безпеки Київ в найкоротші терміни, допоможе знайти людину по прізвищу, адресу, номеру телефону, іншим даними, в тому числі тих, хто пропав безвісти. Для початку ефективного розшуку, Вам необхідно надати всі наявні вихідні дані про цю людину.
Пошук боржників та шахраїв
Найбільш складно знайти людину, яка ховається від боргів, або взагалі виявився шахраєм. Ця категорія осіб можуть проживати без реєстрації (прописки) та офіційно ніде не працювати.
Але навіть та в даних сітуациях Центральне бюро розслідувань та Безпеки Київ здійснює пошук боржників та шахраїв з дуже високим відсотком успішного результату.
Наші співробітники методами приватного розшуку проведуть перевірку по виявленню нерухомого та рухомого майна у боржників.
Знайти людину за номером телефону
Чи можна знайти фізичне розташування людини, або встановити ПІБ по мобільному телефону?
Центральне бюро розслідувань та Безпеки Київ, завжди може дізнатися місце розташування, анкетні дані абонента мобільного телефону.
Знайти власника за номером автомобіля
За допомогою баз даних, а також проведеної детективної роботи, фахівці нашого бюро нададуть точну інформацію про власника автомобіля за вказаним номером, а також встановлять всю наявну про нього інформацію.