Допомога батькам у контролі за дітьми.

Вся зібрана нами інформація про дітей надається батькам в письмовому вигляді, з фото та відео матеріалами. При необхідності, для вирішення виявлених проблем, батькам надається консультації. Ми гарантуємо повну конфіденційність. В результаті проведеної роботи ви будете знати все про життя своєї дитини, що дозволить вам вчасно захистити дитину від негативних соціальних явищ, якими переповнений сучасний світ.

ДОПОМОГА БАТЬКАМ У ЗДІЙСНЕННІ КОНТРОЛЮ ЗА ДИТИНОЮ

Часто так трапляється, що батьки втрачають контроль над своїми дітьми. На те можуть бути різні причини: особливості підліткового віку, нерозуміння між поколіннями або переїзд сина або дочки в інший регіон країни з метою отримання освіти. Також, в сучасному світі дорослі люди більшість часу зайняті на роботі і не мають великої кількості вільного часу для проведення часу зі своїми дітьми. Проте, відповідальні батько або матір не хочуть залишати свою найближчу людину без нагляду, навіть якщо не можуть самостійно контролювати їі дозвілля. У таких випадках батьки часто звертаються в детективне агентство.

Допомога батькам в контролі за дитиною – це одна з послуг, що надаються Центральним бюро розслідувань та безпеки. Наші фахівці – це професіонали з великим стажем роботи. Тривалий досвід оперативної та детективної діяльності дозволяє нашим співробітникам збирати максимальний обсяг інформації про дитину замовника, залишаючись при цьому абсолютно непомітними. Наші фахівці зможуть гарантувати повну безпеку чаду клієнта, встановити коло спілкування, звернуть увагу на наявність шкідливих звичок і місця проведення часу.

Однією з послуг є встановлення контролю за телефоном дитини. Завдяки використанню сучасних технічних засобів, наші співробітники зможуть надавати інформацію про місце знаходження їх сина в той чи інший період, а також проведуть інструктаж, для того, що б в подальшому батьки самостійно могли вести подібного роду контроль.

Крім стеження та збору інформації про дитину, ми надаємо психологічну підтримку сім’ям. Наші психологи проконсультують клієнта за різними проблематичним ситуаціям та підкажуть оптимальні шляхи їх вирішення.

Ми діємо виключно в рамках чинного законодавства та гарантуємо повну анонімність нашої роботи. Завдяки цьому, дитина не зможе визначити встановлений за ним контроль та прірву нерозуміння між ним та батьками не збільшиться.

Відкладати з подібною процедурою відповідальним батькам недозволено, адже це може коштувати сімейного благополуччя, здоров’я, а в окремих випадках, навіть життя дитини. Батьки повинні давати дітям свободу саморозвитку, але також в їх обов’язки входить забезпечення їм повної безпеки.

Центральне бюро розслідувань та безпеки гарантує надання якісної допомоги батькам з контролю за дітьми. Ми дбайливо ставимося до кожного клієнта та розуміємо, наскільки важлива ця проблема, а тому виконуємо свою роботу з максимальною відповідальністю.