Перевірка авто на угонБільшості з нас хочеться мати власний автомобіль. Але не завжди вистачає коштів на покупку нового авто з салону, а тому, з метою заощадити, люди звертають увагу на ринок уживаних транспортних засобів. І часто так трапляється, що радість від покупки звертається для власника шоком: куплений автомобіль виявляється краденим.

Основна проблема полягає в тому, що наше чинне законодавство чітко пояснює: право володіння на майно (рухомого і нерухомого) має той, хто перший його зареєстрував. А значить, особистість, яка придбала крадений автомобіль, не має ніяких юридичних прав на нього. У таких ситуаціях можна подати в суд на який продав крадене транспортний засіб і постаратися повернути втрачені гроші, але як показує досвід, шахраї вміло ховаються від розшуку і такий судовий процес може затягнутися на дуже довгий час, а часто і не закінчитися зовсім.

Отже, ми з’ясували, що покупка викраденого автомобіля – це гарантія рано чи пізно його втратити разом з витраченими коштами. Для того щоб захистити себе від морального та матеріального збитку, Центральне бюро розслідувань та безпеки надає своїм клієнтам спеціалізовану послугу – перевірити авто на угон. Колектив наших професіоналів гарантує оперативно та якісно виконану роботу. У спектр послуг з перевірки автомобіля входять:

1. Перевірка наявної документації на транспортний засіб, а також встановлення особистості самого продавця.

2. Перевірка наявності автомобіля в базі державного розшуку та базі розшуку Інтерполу (адже часто шахраї працюють зі спільниками, які перебувають за кордоном).

3. Здійснення юридичного супроводу угоди.

Перед покупкою авто ви отримаєте документи, які підтверджують, що на момент придбання транспортного засобу воно не знаходилося в розшуку. Це стане однією з гарантій того, що в майбутньому ви не втратите придбані транспортний засіб.

Для збереження майна та грошових коштів при купівлі автомобіля, ми настійно рекомендуємо звернутися до фахівців для професійної перевірки вашого майбутнього авто на угон. Центральне бюро розслідувань та безпеки надає весь спектр послуг з контролю та супроводу угоди. Ми гарантуємо надання якісних послуг в короткі терміни, оскільки дбайливо ставимося до кожного клієнта та намагаємося задовольнити всі його запити. Перевірити авто на угон – це розумний крок серйозної людини до отримання довгоочікуваного транспортного засобу, з відсутністю ймовірності морального та матеріального збитку в подальшому.


Перевірка Авто перед покупкою по VIN кодуПеревірка Авто перед покупкою по VIN коду

Спосіб покупки має багато підводних каменів та радість від придбаного авто, може обернутися розчаруванням та втратою грошових коштів. Причиною тому стають шахраї, що займаються продажем крадених автомобілів.

детальніше…


перевірка Авто перед покупкою за державним номеромПеревірка за державним номером

На вторинному ринку часто зустрічаються шахраї, які торгують краденими транспортними засобами. Центральне бюро розслідувань та безпеки надає послуги з перевірки автомобіля на угон, арешт та ставлення до категорії заставного майна.

детальніше…