Перевірка на поліграфі

«Центральне бюро розслідувань та безпеки »проводить різного виду перевірки на детекторі брехні. Найчастіше замовлення надходять від організацій комерційного та державного типу, приватних осіб. Наша компанія пропонує наступне:

  • співробітництво на вигідних умовах;
  • правдивість кінцевого результату;
  • невисокі ціни;
  • виплати в розстрочку – до 3-х місяців без комісії.

До головних послуг, які проводяться професіоналами, відносять:

Прийняти на роботу кваліфікованих та відповідальних фахівців допоможе детектор брехні Київ. За допомогою такої методики надається можливість за короткий період часу отримати необхідні дані про найманого співробітника. Перевірити на детекторі брехні  кожного – означає надати необхідний вплив на робочий колектив.
Проводячи службове розслідування та задаючи правильні питання, можна легко вибудувати картину події, виявити винних та зняти підозри з інших працівників.

Додаткові послуги

Крім перевірки на поліграфі, компанією проводиться психологічна експертиза. Вона потрібна в рамках кримінальних та цивільних справ. Така експертиза являє собою складне тестування, яке проводиться виключно досвідченими майстрами.

Перевірка на поліграфі виконується тільки співробітниками з необхідними знаннями. Щоб гарантувати якісний та правдивий результат, Бюро приймає на роботу співробітників, які раніше працювали в органах правопорядку.

Крім цього, проводяться періодичні перевірки на відповідність кваліфікації, підвищується рівень знань майстрів. Регулярні атестації всередині компанії – запорука добре виконуваної роботи.