Перевірка авто за номеромНа вторинному ринку часто зустрічаються шахраї, які торгують краденими транспортними засобами. Для того щоб убезпечити себе від морального та матеріального збитку, при купівлі вживаного автомобіля варто перевірити його на угон, а також чи не перебуває він в арешті або не належить він до категорії заставного майна. У даній статті ми розглянемо таку послугу Центрального бюро розслідувань та безпеки, як перевірити авто за державним номером.

Державний номер – це комбінація цифр та букв, зазвичай розташована позаду чи попереду транспортного засобу на спеціальній металевій пластині. Він призначений для обліку автомобілів та може сказати про технічний стан, адміністративному регіоні реєстрації, власників та участі в правопорушеннях. Отримання державного номера є обов’язковим для кожного власника авто.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає своїм клієнтам послуги з перевірки транспортних засобів на угон, арешт та ставлення до категорії заставного майна. Які додаткові відомості отримають наші фахівці після перевірки цікавить замовника автомобіля за державним номером:

1. Наявність штрафних санкцій на цей автомобіль.
2. Пробіг в кілометрах.
3. Количество, личности прошлых владельцев, а также проверка продавца на наличие прав собственности на автомобиль.
4. Використовувалася авто в якості таксі.
5. Ремонтні роботи над автомобілем за час користування.

Перевірка авто за номеромПісля проведення необхідних операцій, клієнт отримує документ, що підтверджує, що на момент здійснення угоди предмет договору купівлі-продажу (в даному випадку – це автомобіль) він не перебував в угоні, арешт і не ставився до категорії заставного майна. Також наше бюро проводить повний юридичний супровід угоди.

Перевірити авто за державним номером – це раціональне рішення для збереження своїх коштів та майбутнього транспортного засобу. Адже часто нехтування подібними заходами безпеки перетворює радість від покупки в шок та розчарування. До того ж, залучити шахрая до відповідальності дуже складно, адже, як показує практика, злочинці в таких випадках використовують фальшиві паспорти та вміло ховаються від розшуку.

Колектив Центрального бюро розслідувань та безпеки – це команда досвідчених професіоналів, з великим стажем роботи, а також знанням перевірених часом та сучасних методик в сфері детективної та юридичної діяльності. Ми надаємо клієнтам якісні та оперативні послуги, адже дбайливо ставимося до свого головного капіталу – репутації.

Перевірка авто за номером