Перевірка авто за Vin кодомКупівля вживаного авто – це завжди ризик. Бажаючи заощадити кошти, покупець віддає перевагу придбати транспортний засіб не в офіційному салоні, де отримає абсолютно нову машину, а разом з нею та всю необхідну документацію та гарантії від салону та виробника, а звертається на вторинний ринок. Але спосіб покупки має багато підводних каменів та радість від придбаного авто, може обернутися розчаруванням та втратою грошових коштів. Причиною тому стають шахраї, що займаються продажем крадених автомобілів. Надаючи підроблені документи і свідоцтва, аферисти вводять в оману покупця, продаючи йому автомобіль знаходиться в розшуку.

Як такі ситуації регулює закон? Згідно з чинним законодавством, право власності на рухоме та нерухоме майно має той, та тільки той, хто першим його зареєстрував. Виходить, що якщо ви придбали автомобіль що знаходиться в угоні, то коли з’явиться його законний власник, ви будете зобов’язані повернути йому авто, незважаючи на витрачені кошти. Можливим виходом з ситуації є подача на шахрая, який продав вам викрадений автомобіль, в суд з метою відшкодування збитків. Але, як показує практика, злочинці прекрасно приховують своє місцезнаходження та особистість, при угодах користуючись фальшивими документами, а часто навіть проживаючи за кордоном.

Перевірка авто за Vin кодомТільки сам покупець може захистити себе від морального та матеріального збитку при купівлі автомобіля на вторинному ринку. Для цього він може звернутися до Центрального бюро розслідувань та безпеки для перевірки авто на угон.

Послуги нашої організації по супроводженню угоди при придбанні транспортного засобу:

1. Контроль документації та встановлення особи продавця.

2. Перевірка наявності автомобіля в базі державного розшуку та базі розшуку Інтерполу (адже часто шахраї працюють зі спільниками, які перебувають за кордоном).

3. Перевірка авто на угон по вин коду. На даній послузі ми зупинимося докладніше. Ідентифікаційної номер автомобіля (VIN-код) дає нам практично всю технічну інформацію про автомобілі. Звичайно, існують певні неточності, що стосуються наприклад об’єму двигуна та кількості циліндрів, але це найчастіше відноситься до автомобілів випущених раніше 2000-го року. Причиною тому неможливість створення універсального алгоритму для всіх марок автомобіля. Проте, після перевірки авто по вин коду нашими фахівцями, ви отримаєте наступні дані: марка, модель, модифікація, тип транспортного засобу, тип кузова, кількість дверей, тип КПП, обсяг, серія та опис двигуна, модельний рік, збиральний завод, країна збірки, країна походження, серійний номер та номер двигуна.

4. На фінальній стадії ми проводимо юридичний супровід угоди.

Після проведення відповідних операцій, ви отримаєте документ, який підтверджує, що на момент придбання вами автомобіля він не знаходився ні в державному, ні в міжнародному розшуку, що буде гарантією збереження авто в майбутньому.

Центральне бюро розслідувань та безпеки – це колектив досвідчених професіоналів, з величезним стажем юридичної та оперативної роботи. Ми дбайливо ставимося до власної репутації та в короткі терміни надаємо клієнтам якісні юридичні та детективні послуги з гарантією якості.