46Кожна людина, а особливо відповідальний підприємець, повинен потурбуватися про особисту безпеку, безпеку своєї справи та близьких людей. Сучасні технології дозволяють шахраям, конкурентам та злочинцям вести стеження за діяльністю та особистим життям цікавлять їх людей. Все це може обернутися втратою бізнесу, моральною шкодою для сім’ї, а іноді та втратою найціннішого – життя. Тому дуже важливо провести комплексний захист від прослушки приміщення в незалежності від його роду: від офісу до житлової квартири.

Багато інтернет-джерел наївно стверджують, що перевірити те чи інше приміщення на наявність засобів стеження, за допомогою підручних засобів, можна практично кожній людині. Але це далеко не так. Гарантувати повноцінний захист від прослуховування приміщення під силу тільки професіоналам, які володіють сучасними технічними засобами та знайомими з методами та особливостями даної процедури.

При зверненні в Центральне бюро розслідувань та безпеки ви отримаєте професійні послуги від наших фахівців в сфері захисту від стеження. Користуючись великим стажем роботи в даній сфері та використовуючи все необхідне технічне оснащення, наші співробітники зможуть провести комплексну нейтралізацію прослуховуючих та стежать пристроїв в необхідному приміщенні. Крім цього, клієнт отримує інструкції, завдяки яким зможе в майбутньому уникнути встановлення прослушки та камер повторно.

Нейтралізацією яких пристроїв в приміщеннях займається наша організація:

– GSM-жучки
– радіозакладки
– приховані фото- та відеокамери
– диктофони та інші пристрої для підслуховування
– інші пристрої для збору інформації

Кожному підприємцю, та й просто будь-якій людині, важливо пам’ятати про те, що пристрої для прослуховування може бути передано від людей, які не потрапляють зазвичай під підозру: ремонтників, слюсарів, співробітників своєї ж компанії або навіть людей з близького оточення.

Також Центральне бюро розслідувань та безпеки зможе допомогти клієнту організувати дезинформаційні дії, спрямовані проти конкурентів. Це здійснюється наступним способом: після виявлення «слідкуючих» пристроїв вони не нейтралізуються, а клієнт організовує бесіди всередині приміщення яке прослуховується так, що б конкуренти отримали неправдиву інформацію. Послуга є досить популярною та виступає гарним засобом для боротьби з конкурентами.

Центральне бюро розслідувань та безпеки гарантує надання професійних послуг клієнтам в найкоротші терміни з гарантією якості. Репутація – це наш головний капітал та тому ми дбайливо ставимося до кожного клієнта намагаючись задовольнитися всі його вимоги.

Перевірка приміщень на прослушку