розслідування шахрайстваУ суспільстві завжди знаходиться місце злочинцям. Багато людей щодня стають жертвами злодіїв, убивць, аферистів та інших зловмисників. Ніхто з нас не може бути повністю захищений від потенційного морального, фізичного та матеріального збитку. Злочинці завжди крокують в ногу з часом та використовують для своїх злочинів останні технологічні нововведення. У наш час дуже популярним стало шахрайство за телефону та інтернет-шахрайство.

Багато хто з нас стикався з ситуацією, коли на наш мобільний пристрій приходило повідомлення від невідомого абонента з проханням переказу грошей або запрошенням на участь, на перший погляд, виграшну акцію. Такого роду листи також регулярно приходять на електронні пошти інтернет-користувачам. Це банальні приклади шахрайства, здійснювані в наш час.

Центральне бюро розслідувань та безпеки, використовуючи сучасне технічне оснащення та багаторічний досвід боротьби з різного роду шахраями, зможе відшукати зловмисника та допомогти залучити його до адміністративної або кримінальної відповідальності, а також відшкодувати моральний і матеріальний збиток завданий клієнтові.

Розслідування телефонного шахрайства проводитися при використанні свіжих баз даних абонентів та налагоджених за роки оперативної діяльності комунікацій в різних сферах. Комплексний підхід до вирішення завдання дозволяє в короткі терміни знайти зловмисника.

Розслідування інтернет-шахрайства, яким займається наше бюро, ділиться на такі види:
– погрози та шантаж в мережі
– зламування аккаунта замовника
– електронне хуліганство
– комп’ютерне переслідування
– інші злочини, чітко не належать до жодного з видів

У наших співробітників також є досвід роботи з динамічним IP. Як у випадку з телефонним шахрайством, для проведення даної операції ми використовуємо бази даних провайдерів та налагоджені комунікації.

Ми діємо виключно в рамках закону, здійснюючи дії, що не суперечать чинному законодавству.

Також після виявлення зловмисника, наше бюро надає юридичну допомогу за залученню злочинця до відповідальності та відшкодування їм моральної та матеріальної шкоди.

Сучасний світ диктує свої умови та не кожна людина може боротися зі злочинцями, які використовують шифровані канали зв’язку та анонімні сторінки в мережі. Для боротьби з подібного роду зловмисниками варто звернутися до спеціалізованих фахівців. Співробітники Центрального бюро розслідувань та безпеки зможуть вичислити шахрая, допоможуть залучити його до адміністративної відповідальності, а також проведуть інструктаж, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому.