розслідування крадіжокРозслідування крадіжок – одна з основних спеціалізацій Центрального бюро розслідувань. Причина лежить на поверхні: клієнти воліють звертатися до приватних детективів замість правоохоронних органів, оскільки останні часто бувають завантажені розслідуванням інших злочинів і невідомо, коли оперативники почнуть роботу саме над вашою заявою. Альтернативою виступають приватні детективні агентства, які отримують гроші прямо від клієнта і тому зацікавлені в максимально короткі терміни надавати якісний результат.

Центральне бюро розслідувань та безпеки має в своєму штаті професійних детективів, що володіють великим досвідом оперативної та розшукової діяльності. Користуючись сучасними технічними пристроями, а також перевіреними часом методиками наші фахівці вирішують будь-які поставлені перед ними завдання. Стаж роботи в правоохоронних органах та іншого роду діяльності в юридичній сфері також є сильною стороною наших співробітників.

Ми проводимо розслідування крадіжок різного роду:

1. Крадіжок на підприємстві або в компанії. Включає виявлення кола підозрюваних, перевірка персоналу на детекторі брехні та інші операції.
2. Крадіжка речей (наприклад, на вулиці). Ведеться оперативна робота, пошук свідків, розшук підозрюваних.
3. Шахрайство через телефон або інтернет-мережу. Визначення номера та IP-адреси злочинця, його місцезнаходження.
4. Шахрайство. Наприклад, продаж викраденого авто. Перевірка авто за vin кодом та державним номером, пошук власників та шахрая.
5. Інші види крадіжок. Кожна ситуація – індивідуальна та не завжди потрапляє під певну категорію злочину. Проте, досвід наших співробітників дозволяє їм підлаштовуватися під будь-яку обстановку.

Також наші юристи надають подальшу допомогу клієнту в залученні злочинця до кримінальної (або адміністративної) відповідальності.

Ми працюємо виключно в рамках законів, використовуючи засоби та методи не суперечать чинному законодавству.

Центральне бюро розслідувань та безпеки веде розслідування крадіжок різного типу та рівня складності. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте професійні послуги досвідчених сищиків, а робота над вашим замовленням почнеться в момент його подачі. Ми зацікавлені в збереженні своєї репутації надійного приватного детективного агентства, а тому дбайливо ставимося до кожного клієнта та при виконання операцій задіємо всі наявні людські та матеріальні ресурси.