розслідування на підприємствіЯкщо ви запідозрили, що хтось із ваших співробітників працює на конкуруючу організацію, займається розголошенням комерційних таємниць та іншої конфіденційної інформації, а також проводить економічні махінації всередині підприємства, то кращих виходом в подібній ситуації буде проведення ретельного службового розслідування. Адже не всі ваші підозри можуть підтвердитися, а в разі, якщо вина співробітника очевидна, то при подачі в суд і надання недостатньої кількості доказів, суддя швидше за все стане на бік обвинуваченого працівника. Для того що б уникнути подібного роду неприємної ситуації, для проведення службового розслідування варто звернутися до професіоналів.

Розслідування на підприємстві.

Співробітники Центрального бюро розслідувань та безпеки мають великий досвід детективної та оперативної діяльності. Завдяки напрацьованим методикам та використанню сучасних технічних засобів, ми виводили на чисту воду не одного шахрая та шпигуна всередині підприємств наших клієнтів. Ми не тільки зможемо провести розслідування всередині вашої компанії, але та нейтралізуємо всі пристрої для підслуховування та знімання, які могли бути встановлені в офісах вашого підприємства.

Які послуги ми надаємо під час проведення розслідування (викрадень, крадіжок, поширення комерційних таємниць та інших протизаконних дій) на підприємстві:

1. Формування плану розслідування, заснованого на сформованому роками досвіді слідчої діяльності та знайомство з об’єктом справи та персоналом.
2. Встановлення кола співробітників, причетних до скоєного злочину.
3. Проведення тестування підозрюваних на детекторі брехні.
4. Структурування отриманої інформації та оформлення їі в тій юридичній формі, яка стане прямим доказом скоєного злочину під час судового процесу.

Якщо порушення на підприємстві дійсно було скоєно, то Центральне бюро розслідувань і безпеки гарантує надання доказів свого клієнта. Ми цінуємо свою репутацію, а тому користуючись досвідом, який придбали наші професіонали за довгі роки оперативної і детективної діяльності, зможемо дати замовнику якісний результат в короткі терміни. Незалежно від роду розслідувань, будь то регулярна брехня в сторону керівництва, крадіжка провізії і товарів або викрадення службового автомобіля, наші фахівці зможуть вирішити проблему, що склалася і надати юридичну підтримку клієнту.

Ми відповімо на всі Ваші питання, обов’язково зв’яжіться з нами.