Cлужбове розслідуванняЦентральне бюро розслідувань та безпеки – це організація, що має великий досвід в сфері службового розслідування. Наші детективи – професіонали з великим стажем оперативної роботи. Користуючись перевіреними часом методиками та сучасними технічними пристроями, фахівці нашого бюро розслідують найскладніші справи. Ми дбайливо ставимося до кожного клієнта та тому намагаємося надавати замовнику якісні послуги в найкоротші терміни, адже репутація для нас стоїть на першому місці.

Ми займаємося розслідуваннями в різних сферах.

Cлужбове розслідування1. Розслідування на підприємстві.

Сюди входить: обчислення підставних співробітників, загальна перевірка персоналу, нейтралізація підслуховуючих та знімаючих пристроїв в приміщеннях, перевірка на джерело поширення конфіденційної інформації та корпоративних таємниць.

детальніше…


службове розслідування2. Розслідування інтернетного та телефонного шахрайства.

Центральне бюро розслідувань та безпеки зможе дізнатися анкетні дані та місце розташування власника мобільного номера.

детальніше…


Служебное расследование с полиграфом3. Розслідування з поліграфом.

Перевірка на поліграфі здійснюється тільки кваліфікованим фахівцем та дозволяє безпомилково відтворити картину та знайти винних.

детальніше…


служебное расследование краж4. Розслідування крадіжок.

Центральне бюро розслідувань та безпеки має в своєму штаті професійних детективів, що володіють великим досвідом оперативної та розшукової діяльності.

детальніше…

Розслідування та розкриття злочинів

57Всі співробітники «Центрального бюро розслідувань та Безпеки» Київ на високому професійному рівні проводять розслідування крадіжок, розкрадань, крадіжок, шахрайства, фінансових махінацій, встановивши особeа виннeа в його вчиненні.

Бюро виробляє структурний аналіз розслідування, виділивши в ньому два етапи: від факту скоєного злочину, коли винний невідомий; коли є припущення про винність певної особи.

Припущення про винність особи означає що виникло щодо нього підозра в скоєнні злочину. Фахівцями нашого бюро за допомогою тестування на поліграфі, дозволять відтворити реальну картину подій та безпомилково визначити винних.