Розшук людей

Команда нашої організації – професійні детективи, з великим стажем розшукової діяльності та досвідом оперативної роботи. Ми використовуємо як перевірені часом, так та сучасні методи детективної діяльності, зокрема, в сфері розшуку. На нашому рахунку безліч знайдених родичів та близьких людей клієнтів, ми знаходили боржників та здійснювали замовникам допомогу у відновленні справедливості, надаючи юридичну підтримку.

Для пошуку людини яка цікавить, клієнти воліють звертатися до приватних детективних агентств і на те є певні причини. По-перше, більшість людей не мають потрібні для розшукового справи навички і знання, не мають досвіду оперативної діяльності та слабо володіють технологіями пошуку в мережі Інтернет. По-друге, пошук людей не завжди входить в юрисдикцію правоохоронних органів, а якщо ваша заяву все-таки прийняли, то до початку роботи над ним пройде певний час, адже співробітники даних структур ведуть ще безліч інших справ, чекають своєї черги свідомо буде стояти вище вашого . Звернувшись в приватне детективне агентство, ви отримаєте негайну допомогу у вирішення проблеми, що склалася.

Приватний розшук людей. Перелік основних способів:

1. За ім’ям та прізвищем. Використовуючи свіжі бази даних та налагоджені комунікації в різних сферах, наші детективи зможуть відшукати потрібного вам людини, нададуть його місце розташування та дадуть іншу додаткову інформацію.

2. За номером авто. Часто так трапляється, що винуватець ДТП ховається з місця злочину. В такому випадку, маючи зафіксований номер автомобіля та звернувшись в наше бюро розслідувань, ви зможете відшукати злочинця та привести до відповідальності, відшкодувавши моральний та матеріальний збиток.

3. За IP адресою. У сучасному світі більшість людей використовують всесвітню мережу Інтернет. Разом з великими можливостями, які вона надає, в ній таяться і певні небезпеки. Інтернет-користувачі часто стають жертвами економічного шахрайства, отримують анонімні погрози, отримують моральну шкоду в слідстві інтернет-хуліганства. Але кожен користувач, підключившись до інтернету залишає своєрідний слід – IP адреса. Знаючи цей код, наші фахівці зможуть вирахувати місцезнаходження і особистість користувача, що здійснює протиправні дії.

Розшук людей – це трудомістка робота, що вимагає необхідних навичок та досвіду роботи. Центральне бюро розслідувань та безпеки має великий стаж роботи в даній сфері та може гарантувати своїм клієнтом швидко та якісно виконану роботу зі збереженням повної анонімності.