43Серед підприємців великою популярністю користується послуга «таємний покупець» (mystery shopping). Це не дивно, адже подібного роду перевірка власного персоналу є найбільш об’єктивною. Існують ситуації, коли, наприклад, в компанії з продажу певних товарів, продавцеві задаються питання по продукції та останній, вивчивши всі від «а» до «я», успішно складає переатестацію, проходить контроль, а на торговій точці продовжує працювати абияк. Послуга «таємний покупець» дозволяє перевірити якість роботи продавця, адже при спілкуванні з «підставним» людиною він не підозрює про те, що веде не зі звичайним покупцем. Таким чином, керівництво отримує інформацію про те, як себе веде продавець, чи дотримується правила і норми спілкування, на якому етапі покупець з потенційного перетворюється в реального і навпаки, чи якісно надає консультації по продукції і чим займається на робочому місці в вільні від спілкування з клієнтами хвилини.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає широкий спектр послуг в сфері mystery shopping. Наші фахівці зможуть без підозр переконати ваш персонал, що вони мають справу саме з клієнтом, а не детективом. Ми збираємо всю необхідну замовнику інформацію, структурируем та подаємо детальний звіт про діяльність працівників його компанії.

Що отримує клієнт після проведення операції:
1. Підвищення рівня персоналу, мотивації та дисципліни
2. Збільшення прибутку та кількості покупців за рахунок підвищення реальної кваліфікації.
3. Зростання репутації компанії серед клієнтів.

Які види послуги «таємний покупець» ми надаємо:

1. «Таємний покупець» в магазині. Перевірка консультації та якості котра видається консультантом продукції, його чесності та лояльності.
2. «Таємний покупець» з телефону. Оцінка відповідності консультацій з телефону та відповідності їх стандартам.
3. «Таємний відвідувач». Оцінка роботи персоналу в кафе, ресторанах та інших закладах подібного роду.
4. «Таємний покупець» в інтернет-магазині. Оцінка швидкості роботи оператора, його лояльності до клієнтів та знання продукції.

Ми надаємо звіт, після проведення операції, в якому містяться фото- та відеоматеріали, аудіозаписи, загальна оцінка персоналу. Також, ми надаємо рекомендації щодо підвищення рівня роботи ваших сотрудніков.сті до клієнтів та знання продукції.

Центральне бюро розслідувань та безпеки гарантує надання послуг «таємних покупців» на високому рівні, з повним збереженням конфіденційності та проведенням аналітичної роботи. Наші співробітники мають великий стаж роботи в даній сфері та зможуть дізнатися для клієнта ту інформацію, що стосується його компанії та співробітників, яку він вимагатиме. Ми бережемо свою репутацію та тому дбайливо ставимося до кожного клієнта.