послуги приватного детектива київПослуги, що надаються приватними детективами, набирають все більшої популярності. Ті хто звернулися в детективну агенцію людей хвилюють проблеми, пов’язані з пошуком зниклих рідних та близьких, перевіркою чоловіка / дружини на вірність, пошук шахраїв, та розслідування інформаційних злочинів, які стали явищем двадцять першого століття. З появою та розвитком мобільних технологій, мережі Інтернет, комп’ютерних технологій, змінився тип шахрайства.

Звернутися до приватного детектива – правильне рішення, якщо ви хочете, щоб вашою справою зайнялися без зволікання. Професіонали Центрального бюро розслідувань і безпеки здатні вирішити різного роду завдання, володіючи великим досвідом оперативної роботи, налагодженими комунікаціями і знаннями перевіреними часом. Крім того, ми в курсі всіх сучасних методик проведення розслідування, важлива роль в яких приділяється наявності сучасного обладнання. До кожного замовлення наші співробітники підходять в індивідуальному порядку, ведуть щільне спілкування з клієнтом, адже кожна ситуація – особлива, вимагає збору максимальної кількості інформації і співпраці між клієнтом і детективами.

Послуги детектива Київ нашого бюро

Спектр послуг, що надаються нашою організацією дуже широкий. Нижче представлений їх основний перелік:

– візуальне спостереження (простіше – стеження)
– пошук людей (за ім’ям та прізвищем, номером авто, номером телефону, IP адресою)
– перевірка персоналу та працівників
– перевірка на вірність подружжя
– перевірка документів на справжність
– пошук свідків дорожньо-транспортної пригоди
– пошук вкраденого авто
– розслідування різного роду злочинів (від ДТП до інтернет-хуліганства)
– встановлення контролю над мобільним пристроєм (телефоном)
– перевірка авто на угон
– перевірка нерухомості
– перевірка на прослуховування приміщення
– перевірка на детекторі брехні (поліграфі)
– відновлення втрачених даних
– пошук біологічних батьків та далеких родичів
– забезпечення безпеки заходу
– тест на наркотики

Ми розуміємо, наскільки важливо для клієнта вирішити ту чи іншу задачу та тому свої послуги надаємо за демократичну ціну. Вартість тієї чи іншої операції буде варіюватися в залежності від роду та складності завдання, тим не менш, ми впевнені, що кожен клієнт зможе дозволити собі найняти професійного приватного детектива з нашого бюро. Ми дбайливо ставимося до своєї репутації та тому виконуємо роботу швидко та якісно, оскільки зволікати в таких питаннях – недозволено ні клієнту, ні детективу.

послуги приватного детектива київЯкщо ви зацікавлені в отриманні послуг приватного детектива, звертайтесь в наш контакт центр та ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців та зможете вирішити будь-яку проблему, що виникла.