Услуги детективного агентства

Детективне агентство КиївЦентральне бюро розслідувань та безпеки – це колектив професіоналів, який має великий стаж оперативної роботи та досвід розшукової діяльності. Наші фахівці володіють перевіреними методами інформаційно-аналітичних, експертно-дослідних і оперативно-розшукових заходів та користуються сучасними методиками, окремо підлаштовуючись під ситуацію. Ми завжди ведемо щільне спілкування з клієнтом, адже кожен випадок індивідуальний і вимагає особливого підходу і тому співпраця з замовником та отримання від нього якомога більшої кількості інформації йде тільки на користь.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає не тільки послуги приватного детектива, але і займається інформаційно-аналітичними процедурами, надає юридичну підтримку клієнтам, проводить різного роду дослідження та експертизи, як для фізичних, так і для юридичних осіб при збереженні повної анонімності і конфіденційності отриманої інформації. Ми дбайливо ставимося до своєї репутації і завжди йдемо назустріч клієнту, а потім останній зможе отримати швидкий і якісний результат, за порівняно невисоку ціну, яка буде варіюватися в залежності від замовленої роботи.

Ми поважаємо закон і займаємося виключно замовленнями, що не суперечать чинному законодавству.

Перелік основних послуг, що надаються нашим бюро:

Детективне агентство Київ1. Забезпечення безпеки юридичних і фізичних осіб в економічній сфері (перевірка персоналу підприємств, перевірка приміщень на прослуховування і відео спостереження).

 

 


 

Детективне агентство Київ2. Пошук людей (боржників, зниклих безвісти родичів і близьких людей, пошук біологічних батьків, пошук свідків ДТП та інше). Основні способи розшуку:
– за ім’ям та прізвищу
– за номером автомобіля
– за номером телефона
– за IP-адресою


Детективне агентство Київ3. Перевірка рухомого і нерухомого майна по документації (перевірка самих документів на справжність). Пошук вкраденого авто. Відновлення втрачених даних.


 

 

Детективне агентство Київ 4. Стеження, перевірка подружньої вірності.

 

 

 

 


 

Детективне агентство Київ 5. Перевірка на детекторі брехні.

 

 

 


 

Це не повний список послуг, що надається нашою організацією. За додатковою інформацією звертайтесь до наших фахівців.

Детективне агентство КиївОтже, якщо ви потребуєте послуг детектива, юридичної та психологічної допомоги, хочете забезпечити безпеку собі, близьким або своєму підприємству, то зверніться в Центральне бюро розслідувань та безпеки – це буде відмінним кроком для вирішення виниклої проблеми.