Стеження за людиноюДуже часто людям в тій чи іншій ситуації потрібно дізнатися, чим займається їх близька людина, родич, діти або партнери по бізнесу у вільний час. Причини на те можуть бути різні: підозра в подружній невірності, підозра у брехні з приводу місцезнаходження, перевірка ймовірності шпигунства і т.д. Спостереження нерідко стає єдиним способом довести свою правоту, а в певній ситуації стеження може зберегти сім’ю, бізнес або навіть життя. Але далеко не кожна людина може самостійно здійснити візуальне спостереження, які не видавши себе. Постійне візуальне спостереження – це складний багатогранний процес, що вимагає відповідних знань, досвіду і навіть – таланту.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає своїм клієнтам професійні послуги по стеженню та візуальному спостереженню. Колектив нашої організації – це команда досвідчених детективів, які мають великий стаж оперативної роботи. При здійсненні замовлення ми ведемо щільне спілкування з клієнтом, враховуємо всі особливості передбачуваної роботи, адже кожен випадок особливий та вимагає окремого розгляду та врахування самої детальної інформації.

Стеження, що здійснюється нашим Бюро, ділитися на два види:

1. Предметна. Спостереження за предметами, приміщеннями, матеріальними цінностями та іншими об’єктами, які можуть представляти комерційний інтерес. Для здійснення подібного виду стеження потрібна наявність спеціального технічного оснащення та досвід роботи з ним.

2. Особиста. Спостереження ведеться за людиною: чоловіком / дружиною, дітьми, персоналом та так далі. Такий вид роботи вимагає досвіду особистої стеження, так як має багато особливостей, а також творчого мислення, адже дуже часто в ході подібної операції доводиться діяти за обставинами.

Комплекс процедур щодо підготовки та здійснення стеження:

1. Ознайомлення з об’єктом стеження. При стеженні за людиною, ця процедура включає отримання інформації про звички, розпорядок дня, спосіб життя особистості, за якою ведеться спостереження. Найчастіше цю інформацію надає замовник.

2. Формування плану роботи та вибір найбільш придатних, в тій чи іншій ситуації, способів спостереження.

3. Стеження та формування висновку, який за підсумком роботи надається клієнтові.

Діяльність наших детективів ведеться виключно в рамках чинного законодавства. Всі отримані матеріали ви зможете в подальшому використовувати в суді або інших інстанціях для вирішення тих чи інших юридичних питань.

Вартість послуг залежить від складності операції, кількості необхідного технічного оснащення, бажаного періоду спостереження, та в кожному випадку розраховується окремо.

Центральне бюро розслідувань та безпеки гарантує надання якісних професійних послуг по візуальному спостереженню, та ми готові підтвердити це на практиці.