Захист від прослушкиУ сучасному світі, повному різноманітних технологічних пристроїв, встановити за людиною засоби прослуховування або стеження не складає великих труднощів. Напевно, хоча б раз в житті, кожен з нас замислювався про те, чи не стежать за ним в той чи інший момент. Особливо актуальне це питання для підприємців, адже боротьба між конкурентами ведеться найрізноманітнішими методами, включаючи і незаконні. Жучки можуть потрапити в вашу квартиру або офіс під видами різних предметів і від людей, які ніколи б не потрапили під ваше підозра: слюсарів, ремонтників, кого-то з персоналу вашого ж підприємства, а в окремих випадках і близьких людей. Сучасні технології дозволяють таким «маячками» працювати тривалий час без підзарядки і передати інформацію на величезні відстані незалежно від географічного положення.

Центральне бюро розслідувань та безпеки надає багатофункціональні послуги із захисту від стеження та прослуховування. Наші фахівці – це досвідчені професіонали, які мають величезний досвід в таких ситуаціях та володіють сучасними методиками усунення прослуховуючих засобів.

Захист від прослуховування – послуги.


захист від прослушки приміщень Ми проводимо захист від прослуховування приміщень.

Дуже популярна послуга серед підприємців. Захистити свою компанію від конкурентів – це логічний крок серйозного підприємця для забезпечення безпеки та розвитку своєї справи.

детальніше…


захист від прослуховування, виявлення жучківВиявлення “жучків”.

Сьогодні прослуховування та стеження за людьми проводитися при використанні різноманітних технічних засобів, загальна назва яких в народі – «жучки».

детальніше…


захист від прослушки та виявлення прихованих камерВиявлення прихованих камер та прослушки.

Багато людей проводять більшу частину часу в автомобілі, там же ведуть ділові переговори та ведуть побутові бесіди, а тому захистити свій автомобіль від стеження також дуже важливо.

детальніше…


Види пристроїв, нейтралізацією яких займаються наші фахівці:

– гідроакустичні датчики
– передавачі-відеокамери з функцією накопичення інформації
– передавачі-мікрофони
– ендоскопи
– передавачі-стетоскопи

Центральне бюро розслідувань та безпеки проводить комплексний захист від прослушки приміщень, займається виявленням всіх видів “жучків”, та нейтралізацією прихованих відео пристроїв. Ми розуміємо наскільки важливо для клієнта отримати якісні та оперативні послуги з даного питання та тому користуючись напрацьованими методиками та придбаним за багато років діяльності в даній сфері досвідом, зможемо реалізувати вимоги замовника.

Перевірка приміщення на прослушку

Якщо Ви хочете захистити Ваш бізнес, відчувати себе в безпеці, тоді ви можете звернутися в Центральне бюро розслідувань та Безпеки Київ, для перевірки приміщень, автомобіля на наявність прихованих технічних пристроїв.

Фахівці нашого бюро за допомогою ліцензованої спецтехніки, зможуть виявити прослуховуючі пристрої для знімання інформації.